Realizacje

DKA Polska

DKA Polska Sp.  z o.o. zrealizowała na rynku polskim już ponad 550 projektów różnej skali. Za każdym razem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponując najnowocześniejsze rozwiązania. Zaprojektowane i budowane przez nas układy chłodnicze są efektywne energetycznie.

Nasze realizacje:

Projekt, dostawa i montaż instalacji kaskadowych R134a/CO2 i odzysku ciepła dla sieci Carrefour. Klient zanotował oszczędności w żużyciu energii o około 20% w stosunku do poprzedniego rozwiązania.
Projekt, dostawa i montaż instalacji transkrytycznej CO2 w konfiguracji booster z multieżektorami cieczowymi i gazowymi oraz odzyskiem ciepła dla ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Ponad 500 kW mocy chłodniczej w dwóch układach. Efektywność energetyczna układu 30% wyższa w odniesieniu do standardowych rozwiązań.
 Projekt, dostawa i montaż 200 instalacji kaskadowych R134a/R404A dla sieci Netto.
Projekt, dostawa i montaż instalacji chłodniczych i budowa  komór chłodniczych w trzech centrach logistycznych sieci Netto.
Dostawa i montaż instalacji klimatyzacji opartego na agregacie wody lodowej dla NFZ Łódź.
Projekt, dostawa i montaż chillerów z systemem freecoolingu dla kilku zakładów realizujących chłodzenie form wtryskowych i narzędzi.